Strona główna Dyrektor szkoły Historia szkoły Patron szkoły Z kart historii Dokumenty Ogłoszenia Wydarzenia Plan lekcji Zajęcia dodatkowe Galeria Kalendarz Konkursy Podręczniki Projekty edukacyjne Publikacje Warto przeczytać Współpraca szkoły z ... Podziękowania Samouczki Narzędzia TIK Zamówienia publiczne

Lekcje otwarte


W ramach realizacji zadań projektu "Cyfrowa Szkoła" każda ze szkół uczestnicząca w programie zobligowana była do zorganizowanie w ramach międzyszkolnych sieci współpracy lekcji otwartych z wykorzystaniem TIK w nauczaniu różnych przedmiotów, z zastosowaniem metod pracy aktywizujących uczniów. Ilość lekcji uzależniona była od liczby uczniów w placówce.

W naszej szkole przeprowadzono 3 lekcje otwarte z języka angielskiego, matematyki oraz przyrody. Uczestniczyli w nich rodzice oraz nauczyciele. Goście mieli okazję naocznie przekonać się jak wiele możliwości daje stosowanie nowoczesnych urządzeń oraz różnorodnych narzędzi TIK.

Najważniejsze, że te nowinki techniczne budzą ogromny entuzjazm wśród uczniów. Chętniej biorą oni udział w lekcji, angażują się w wykonywana pracę. A przecież o to chodzi, by z radością i zapałem zdobywali nowe umiejętności i wiedzę.


- matematyka

- j. angielski